Warsztaty fotografii dokumentalnej | 29.05.2016

ul. Grodzka 60/9a
Niedz.- 10.00–16.00
Warsztaty fotografii dokumentalnej | 29.05.2016

Czasami wspominamy, jak wyglądał nasz świat 10, 20 lat temu – jak wyglądaliśmy, co robiliśmy – jak wyglądało nasze otoczenie. I wtedy przychodzi refleksja: dlaczego nikt tego dobrze nie sfotografował?

 

Nieważne, czy fotografujecie, tworząc kronikę rodzinną, czy planujecie karierę dokumentalisty – zapraszamy na Warsztaty Fotografii Dokumentalnej. Poznacie szerokie spektrum inspiracji, zobaczycie, jak na wiele sposobów opowiedzieć Wasze historie tak, żeby forma wspierała treść, a oglądający trafnie odczytał Wasz przekaz. Oprócz teorii warsztaty będą się opierały na praktycznych ćwiczeniach – możecie przynieść do omówienia i selekcji, długoterminowy materiał, nad którym pracujecie, lub wyjdziecie na miasto w poszukiwaniu szybkiego reportażu.

 

 

ZAPISY:

Na warsztaty zaprosimy 10 osób. Zgłoszenia można przesyłać do 20 maja na adres: warsztaty.photomonth@akademiafotografii.pl, w załączniku prosimy przesłać portfolio w postaci dziesięciu niespakowanych plików jpg (całość do 5mb), a w temacie napisać WARSZTATY W KRAKOWIE.

 

 

Liczba miejsc: 10

Prowadzenie: Patryk Karbowski

Miejsce: Akademia Fotografii, ul. Grodzka 60/9a

Data: 29 maja, 10:00–16:00

Zapisywarsztaty.photomonth@akademiafotografii.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.