Manipulacja w fotografii. Ogólnopolska Konferencja Naukowa

Manipulacja w fotografii. Ogólnopolska Konferencja Naukowa
Czy poszukiwanie prawdy w fotografii ma sens? Czy manipulacja stanowi istotę tej dziedziny? Prowokacje i zabawy we współczesnej fotografii mogą intrygować?

Zainteresowanych tymi pytaniami oraz poszukiwaczy odpowiedzi, razem ze Stowarzyszeniem Fotobzik, serdecznie zapraszamy 29 maja 2016 do udziału w  całodniowej ogólnopolskiej konferencji naukowej z udziałem ciekawych prelegentów.


Sesja naukowa odbędzie się w godzinach od 10:00 do 19:00 w Muzeum Sztuki i Techniki Japonskiej "Manghha" w Krakowie, a udział dla słuchaczy jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Każdego, kto ma ochotę podjąć dyskusję na temat "Manipulacji w fotografii" nie może ominąć  okazja rozmowy m.in. z doktorem uznanej łódzkiej Filmówki Krzysztofem Pijarskim czy artystą Tomaszem Wiechem. Na piętnaście interesujących wykładów zapraszają Stowarzyszenie Fotograficzne Fotobzik oraz Koło Naukowe UJ OKoło. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.manipulacjakonferencja.com

 

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Fotobzik.

 

Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

 

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/914973281944961/

 

 
Manipulacja w fotografii. Ogólnopolska Konferencja Naukowa
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, ul. Konopnickiej 26
29.05.2016, 10:00-19:00

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.