Kreacyjna fotografia mody | 28.05.2016

ul. Grodzka 60/9a
Sob.- 10.00–17.00
Kreacyjna fotografia mody | 28.05.2016

Warsztaty składają się z dwóch części i mają na celu wprowadzenie uczestnika w ramy budowania projektu zdjęciowego w nawiązaniu do kreowania scenerii i kontekstów sztuki współczesnej.

 

Pierwsza część to rozbudowany wykład: uczestnicy poznają w autorski, wizualny sposób historię mody oraz jej odziaływanie na współczesną fotografię. Dwa rozdziały wykładu ugruntują świadomość estetyki historii oraz przedstawią współczesne tendencje.

 

Druga część warsztatów to już praca praktyczna: uczestnicy i prowadzący zrealizują sesję zdjęciową, wraz z budowaniem scenografii oraz oświetlenia, aż po planowanie stylizacji modelki.

 

Dokładne, praktyczne przejście przez etapy pracy nad projektem pozwala na ukształtowanie świadomości pracy w studiu i uczy myślenia nad realizacją konceptu.

 

 

ZAPISY

Na warsztaty zaprosimy 10 osób. Zgłoszenia można przesyłać do 20 maja na adres warsztaty.photomonth@akademiafotografii.pl, w załączniku prosimy przesłać portfolio w postaci dziesięciu plików jpg), a w temacie napisać KREACYJNA FOTOGRAFIA MODY.

 

Liczba miejsc: 10

Prowadzenie: Tomasz Smolarski

Miejsce: Akademia Fotografii, ul. Grodzka 60/9a

Data: 28 maja, 10:00–17:00

Zapisywarsztaty.photomonth@akademiafotografii.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.