Znamy wyniki konkursu na najlepsze portfolio Griffin Art Space!

Znamy wyniki konkursu na najlepsze portfolio Griffin Art Space!
Fot. Studio Luma www.studioluma.pl
Z radością ogłaszamy, iż zwyciężczynią w konkursie na najlepsze portfolio i tym samym laureatką Nagrody Griffin Art Space - Lubicz 2015 została Wiktoria Wojciechowska z projektem "Iskry"! Serdecznie gratulujemy!

Wiktoria Wojciechowska – urodzona w Lublinie. Ukończyła kierunek Sztuka Mediów na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Brała udział w wystawach takich jak: Leica Street Photo Winners 2014 w Warszawie, Photo Diploma Awards Exhibition 2013 w Poznaniu, Twelve Layers w Rejkiawiku, Short Flashes w Pekinie, The Pop City w Londynie. Jej fotografie były prezentowane podczas festiwali: La Circulation(s) w Paryżu, Photonic Moments Festival w Lublanie, Voies Off w Arles, Transphotographiques Festival, Lille. Była w preselekcji do nagrody Newcomer Award Oscar Barnack Leica Contest 2014 i 2015, Emergentes DST - Encontros da Imagem Festival w Bradze. Zdobyła Pierwszą Nagrodę w konkursie Photo Diploma Awards 2013, Drugą Nagrodę w Projekt Przetwornia 2014. Uczestniczyła w rezydencjach artystycznych na Islandii i w Chinach. 

Jej prace publikowane były w wielu magazynach fotograficznych (m.in.: ArchivoZine, Beijinger, ArtPhotoMag, Gente di Fotografia, GUP, L’Oeil de la photographie, Urbanautica, LifeFRAMER) oraz albumach takich jak: "Debuts” (prezentujący 36 polskich nowych talentów fotografii). W swoich pracach używa narracji z pogranicza dokumentu i kreacji.

 

www.wiktoriawojciechowska.com

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.