Wyślij pozdrowienia z Miesiąca Fotografii w Krakowie!

Wyślij pozdrowienia z Miesiąca Fotografii w Krakowie!
Widzieliście już nasze festiwalowe pocztówki? Nie chowajmy ich przed resztą świata i dajmy tegorocznym wystawom MFK zwiedzić świat!

Odwiedź nasze Centrum Festiwalowe przy ul. Dolnych Młynów 10 i kup wybraną festiwalową pocztówkę ze znaczkiem. Wypisz pozdrowienia, zaadresuj kartkę i wrzuć do skrzynki znajdującej się w Centrum i gotowe – zespół Miesiąca Fotografii w Krakowie zajmie się wysyłką, niczym wprawieni w boju listonosze.

 

Teraz najważniejsze:

 

1)      Poproś adresata pozdrowień, aby zrobił sobie zdjęcie ze swoją pocztówką, lub uwiecznił samą pocztówkę w miejscu, w którym ją otrzymał.

 

2)      Niech szczęśliwy zdobywca pocztówki wrzuci zdjęcie na swoje konto na dowolnym kanale społecznościowym: Facebooku, Twitterze lub Instagramie, podając miejsce, do którego dotarła kartka i oznaczając zdjęcie hasztagami: #krkphotomonth #photomonthgreetings lub wyśle zdjęcie na adres: krakowphotomonth@gmail.com, w tytule wiadomości wpisując:„Pozdrowienia z MFK”*

 

3)      Oznaczone zdjęcia ze wszystkich kanałów społecznościowych oraz te przesłane bezpośrednio do nas chwilę później znajdziecie na naszej wirtualnej mapie, którą zobaczycie już niedługo!

 

 

A może sam przyjechałeś do nas z dalekich stron? Tym bardziej zabierz ze sobą naszą pocztówkę i pokaż nam, gdzie razem z Tobą dotarła (przekaż nam swoje zdjęcie zgodnie z punktem 2).

Do dzieła!

 

 

 

* wzięcie udziału w akcji “Wyślij pozdrowienia z Miesiąca Fotografii” poprzez publikację zdjęcia na wybranym profilu społecznościowym lub wysłanie zdjęcia na nasz adres e-mail, jest równoznaczne z akceptacją regulaminu akcji, dostępnego TUTAJ

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.