Wycieczka rowerowa trasą #Dysturb

Wycieczka rowerowa trasą #Dysturb
Czy widzieliście już wszystkie wystawy Miesiąca Fotografii w Krakowie? Jedną z nich zwiedzić w całości nie jest tak łatwo, ponieważ jej przestrzenią wystawienniczą stały się ulice miasta.

Dlatego dla fanów fotografii i cyklistów, wolontariusze festiwalu przygotowali jedyną w swoim rodzaju wycieczkę rowerową!
 
Przemierzymy Kraków śladami kolektywu #Dysturb!
 
W najbliższą sobotę, 4 czerwca, o godzinie 11:00 spotykamy się pod siedzibą Fundacji Sztuk Wizualnych (ul. Ślusarska 9). Stamtąd wyruszymy i kierując się wzdłuż brzegu Wisły, będziemy odnajdywać kolejne plakaty zrealizowane w ramach projektu kolektywu. 
 
Miejsca, gdzie będziemy oglądać prace #Dysturbów, to:
ul. Ślusarska 9
ul Józefińska 24
ul Józefińska 30
ul. Podgórska (mur gazowni)
ul. Józefitów 16
ul. Dolnych Młynów 10
 
Wycieczkę zakończymy małym piknikiem w Centrum Festiwalowym przy ul. Dolnych Młynów 10. Na miejscu zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcia na ściance MFK, wypoczniemy w gronie photo-bikefreaków i zajrzymy na wystawę z Programu Głównego w Tytoniach.
Dla każdego uczestnika przewidujemy mały prezent!
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków fotografii do aktywnego wypoczynku! Wycieczka ma charakter rekreacyjny i dla każdego znajdzie się miejsce!
 
Chcesz uczestniczyć w wycieczce, ale nie masz dostępu do własnego roweru?
W wypożyczalni Cruiser (cruisingkrakow.com) z pieczątką z Miesiąca Fotografii w Krakowie otrzymasz zniżkę!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.