Polish Paradise i Tbilisi Photo Festival

Polish Paradise i Tbilisi Photo Festival
Kolejna odsłona Polish Paradise, czyli cyklu wydarzeń promujących polską fotografię, w tym trzy festiwale fotograficzne: łódzki Fotofestiwal, wrocławski TIFF Festival i nasz Miesiąc Fotografii w Krakowie przy wsparciu Instytutu Adama Mickiewicza, miała miejsce w Tbilisi.

Pierwsze dni Tbilisi Photo Festival należały do polskiej fotografii. W piątek, 16 września, odbyła się impreza połączona z pokazem slajdów przgotowanych przez Fresh From Poland. Na Fresh from Polish Paradise zostało zaprezentowanych ponad 60 polskich artystów. Sobotnie popołudnie rozpoczęliśmy od 9 rozmów, podczas których o swoich pracach opowiadali: Jacek Fota, Anna Orłowska i Łukasz Rusznica. Był to też czas na prezentacje naszych polskich festiwali i projektów fotograficznych: PhotoPoland i Photography Never Dies. A wieczór zakończyliśmy pokazem prac młodych, obiecujących artystów wyróżnionych w publikacji PhotoPoland. 

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony wydarzenia na Facebooku >>>

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.