Ostatni dzień naboru do Sekcji ShowOFF!

Ostatni dzień naboru do Sekcji ShowOFF!
Na zgłoszenia do 8. edycji Sekcji ShowOFF czekamy już tylko dziś do północy (10 stycznia 2016). Do dzieła!

Wielokrotnie powtarzamy, że udział w Sekcji ShowOFF Miesiąca Fotografii w Krakowie to szansa, by zaprezentować swój projekt szerokiej publiczności, która co roku na przełomie maja i czerwca tłumnie odwiedza Kraków. I nie są to słowa rzucane na wiatr, wystarczy spojrzeć na poczynania naszych ShowOFFowców z ostatniej edycji. Kuratorka Marta Kołakowska swoich ubiegłorocznych laureatów: Łukasza Kusia i Gabriela Orłowskiego zaprosiła po Festiwalu do Galerii LETO, w ramach Festiwalu Fotograf praska publiczność miała okazję zobaczyć prace wybranych finalistów pięciu edycji Sekcji ShowOFF na wystawie "Uporczywa niemożność koncentracji", książka Yulii Krivich "Przeczucie" trafiła na wiele wystaw i była wielokrotnie wyróżniana pośród podsumowań znaczących photobooków ostatniego roku, choćby przez Calvert Journal czy Photo-eye blog, a jedno ze zdjęć Dorotki Kaczmarek  znalazło się w zestawieniu Jona Feinsteina na Humble Arts Foundation: group show 47 Space Jamz. To tylko kilka przykładów dotyczących laureatów z 2015 roku, a gdyby sięgnąć pamięcią jeszcze dalej wstecz, sukcesów naszych ShowOFFowców moglibyśmy wymieniać bez liku. 
 
Dlatego nie ma co zwlekać, jedno z dziewięciu miejsc na liście zwycięzców Sekcji ShowOFF może być Twoje! Czekamy na Twój projekt! It's your time! It's time to show off!
 
Regulamin, formularz zgłoszeniowy i wszelkie niezbędne informacje znajdziesz w zakładce Sekcji ShowOFF.
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.