Dołącz do Krakow Photo Fringe 2016!

Dołącz do Krakow Photo Fringe  2016!
Już po raz czwarty Fundacja Lablab oraz Fundacja Sztuk Wizualnych mają zaszczyt zaprosić na Kraków Photo Fringe 2016. Celem Fringe'a jest zaprezentowanie szerokiego spektrum dobrych i interesujących inicjatyw artystycznych oraz efektywniejsza promocja eventów odbywających się równolegle do Miesiąca Fotografii w Krakowie a będących niezwykle ważnym uzupełnieniem programu wydarzeń towarzyszących festiwalu.

Po sukcesie zeszłorocznej edycji organizatorzy zdecydowali się na  kontynuację idei stworzenia mapy fotograficznych wydarzeń całego regionu Małopolski. Spotkała się ona bowiem z ogromną aprobatą widzów, uznaniem instytucji i wszystkich zaangażowanych we wspólne tworzenie bogatego programu Krakow Photo Fringe.

 

Do bezpośredniego zgłaszania swojego udziału zapraszamy zarówno organizatorów wydarzeń jak i samych artystów, kuratorów, aktywistów i pasjonatów fotografii. Organizatorzy czekają na propozycje wystaw, happeningów, performansów, prezentacji, konkursów, promocji książek, spotkań autorskich, prelekcji, akcji, warsztatów i innych wydarzeń związanych z fotografią. Zapewniają promocję, doradztwo w sposobie realizacji wydarzeń i wsparcie logistyczne.

 

Zgłoszenia można wysyłać do 3 kwietnia.

 

LETS FRINGE!

 

Szczegółowe informacje pod adresem: www.krakowphotofringe.com

Kontakt: info@krakowfringe.com, 509 528 538 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.